Hakkımızda  

Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında Uzun yıllar yurtdışında bulunmuş, dil konusunda uzman çekirdek kadro tarafından, dünya kalitesinde çeviri çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Firmamızda çalışan tercümanlarımızın tamamı profesyonel olup, firmamız her dilde, konularına göre ayrı ayrı onlarca tercüman kadrosuna sahiptir. Firmamız yaptığı tercümelerde garanti, hız, ve güveni ön plana çıkarmıştır. Profesyonel tercüman kadrosunu genişleterek, tercüme sahipleriyle hedef kitleler arasında bir köprü olmayı ve müşterilerimizin haklı övgüsüne medar olmayı başarmıştır.

YAKAMOZ TERCÜME olarak, en son teknoloji araçları, tam donanımlı bilgisayarları, Internet bağlantıları, çağdaş program ve yazılım desteği ile yaptığı çalışmaların teknik temelini de güçlü kılan bir şirket olmanın yanı sıra, kısa süreli işlerinizden, uzun soluklu çeviri projelerinize kadar aynı ciddiyet ve mesleki ilke olarak edindiği; zamanında, güvenilir ve düzenli çalışma prensibi ile hemen her sektörden müşterimiz için tamamladığımız projelerden ve kaliteden ödün vermeksizin büyümekten ve gelişmekten dolayı gururluyuz.

Misyonumuz

Dünya kalitesinde kamu ve özel sektördeki, Türkiye ve dünyanın diğer ülkelerindeki tüm müşterilerimizin tercüme ve dil hizmetleri alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak ve Bunun için, kaliteli, hızlı, güvenilir, kurumsallaşmış, köklü ve güvenilir firma imajını kaliteden ödün vermeden sürdürmektir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişip büyüyen bir tercüme ofisi olarak, tercüme ve dil hizmetleri konusunda başvurulan bir kaynak ofis olma becerimizin ve büyümemizin daha üst düzeylere taşınması , uluslar arası tercüme standartlarında danışman firma statümüzün geliştirilerek dahada büyütülmesi. Tercüme ve dil konusunda Türkiye ve Uluslar arası arenada başarılara imza atmak ve müşterilerimizin haklı medarı iftiharı olmaktır.

Yakamoz Tercüme Ltd.Şti.
Filiz & Erol Canbaz