Hakkımızda

     Firmamız her boyuttaki birey, işletme ve kuruluşun ihtiyacına hızlı ve güvenilir şekilde cevap vermek amacıyla 1999 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Dünya çapında çeviriler yaparak birinci sınıf dil hizmetleri sunan firmamız, küresel pazarda üstün olmanızı amaçlamakta ve profesyonel çeviri hizmetleri sayesinde doğru ve güvenilir hizmet kalitesi ilkesini korumaktadır. Ankara’da kurulan Yakamoz Tercüme,  doğru ve yerelleştirilmiş çevirilerle herhangi bir dil çifti için çeviri, tercümanlık, yurt dışı danışmanlığı ve redaksiyon hizmetleri vermektedir.

    Uzun yıllar yurt dışında bulunmuş eğitimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, kullanımı yaygın diller dışında 130'dan fazla dilde çeviriler yaparak tüm gereksinimlerinizi karşılayabilmektedir. Yakamoz tercüme, kurumsal kimliğini koruyarak, akıllı insan destekli çözümler ile yeminli tercüme, teknik tercüme, hukuki tercüme gibi birçok alanda çeviri hizmeti sunmaktadır.
    
     Dünya çapında hizmet vererek mükemmelliği, ustalığı ve fikir alışverişini teşvik eden bir firma olarak, değişen ve gelişen dinamik teknoloji çağının bir parçası olduğumuz için heyecanlıyız. Kalitenin sadece bilgiyle değil güler yüz, üslup ve mizaçla bir bütün olduğunu düşünerek, müşterilerimize hızlı ve doğru terminolojinin kullanıldığı çeviriler garanti ediyor ve yaptığımız tüm işlerde tecrübelerimize güveniyoruz. Dünyayla aranızdaki iletişimi hızlı ve gerçekçi şekilde sağlayarak, kültürel değerlerinize sahip çıkıyor ve yaptığımız işi seviyoruz.
Hakkımızda