Yeminli Tercüme Teknik Tercüme Hukuki Tercüme Ticari Tercüme Tıbbi Medikal Tercümesi Akademik Tercüme Web Sitesi Tercümeleri Simultane (Eş zamanlı Çeviri) Simultane Sistem Kiralama Ardıl (Konsekütif) Tercüme Vize İşlemleri ve Tercümeleri Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Basın ve Edebi Çeviriler Resmi Belge Tercümeleri Katalog Broşür Tercümeleri Uluslar Arası Tercüman Temini Refakat Hizmetleri Redaksiyon Express Çeviri Tercüme Süreci
 

Simultane (Eş zamanlı Çeviri)

Simultane (Eş zamanlı Çeviri)

Simültane çeviride, çevirmen simultane kabin içindedir ve Konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak çevirir. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi anladıkları dile ayarlayarak konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler.

Simültane çeviri, büyük ve özellikle çok dilli toplantılarda (konferans, kongre vb.) tercih edilir.

Simultane tercümanlık hizmetini, çok iyi dil bilgisi, diksiyon ve konulara hakimiyet gerektirdiğinden diğer çevirmenlerimizin dışında sadece simultane çeviri yapan profesyonel, tecrübeli, dil bilimci tercümanlarımız tarafından veriyoruz. Simultane çevirinin yanı sıra simultane sistem kiralama işlerinizde de yakamoz yanınızda. Eğer sistemleriniz yok ise tüm simultane ekipmanları dilediğiniz yer ve saatte hazır ediyoruz.