Yeminli Tercüme Teknik Tercüme Hukuki Tercüme Ticari Tercüme Tıbbi Medikal Tercümesi Akademik Tercüme Web Sitesi Tercümeleri Simultane (Eş zamanlı Çeviri) Simultane Sistem Kiralama Ardıl (Konsekütif) Tercüme Vize İşlemleri ve Tercümeleri Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Basın ve Edebi Çeviriler Resmi Belge Tercümeleri Katalog Broşür Tercümeleri Uluslar Arası Tercüman Temini Refakat Hizmetleri Redaksiyon Express Çeviri Tercüme Süreci
 

Yeminli Tercüme

Bir çok noter ve kurumdan yemin belgeli profesyonel mütercimler tarafından tercüme edilip, imza edilen, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir.

Bunun resmi anlamı, yaptığımız tercümelerin resmi mercilerce geçerli sayılması olsa da, bize bundan daha ötesini ifade eder. Yeminli olmak, müşterinin sırlarını saklama zorunluluğunu da anlatır bize. Dahası, bizim yeminli oluşumuz müşterilerimizle aramızda otomatikman imzalanmış varsaydığımız bir "gizlilik anlaşması"nı imler. Pek çok müşterimiz aynı sektörde bir birlerine rakip firmalardır. Bu yüzden çevirmenlerimizle ve diğer personelimizle özel gizlilik sözleşmelerimiz vardır. Müşterilerimizle de talep edildiği takdirde gizlilik anlaşmaları imzalanmaktadır.

Ayrıca gerektiğinde tercümelerinizin Noter tasdikleri hizmet bedeli alınmaksızın, sadece bu kurumlara ödenen masraflar alınarak, büromuz personeli tarafından yapılmaktadır.